komplexní rozvoj osobnosti

  • soft skills
  • mentoring
  • team building
  • events
  • relax - ubytování v Chaloupce Hluboká nad Vltavou

Novinky

KALENDÁŘ - VÝPRODEJ

Poslední možnost zakoupit kalendář příběhů za zvýhodněnou cenu! Neváhejte a objednávejte, dokud máme na skladě posledních pár kousků,které se těší na své malé čtenáře a posluchače.

 

Na každý týden jeden milý příběh a krásný obrázek. Stolní kalendář s 52 originálními příběhy a 52 originálními obrázky. Ilustrace Marie Čutkové, Barči Sedláčkové a Aleny Čarvašové pohladí čtenáře svou něhou a člověčenstvím. Barča Sedláčková maluje kvůli své chorobě ústy a jde jí to báječně. Můžete se přesvědčit při čtení povídaček, které sama ilustrovala. Citlivě psané příběhy se svižným dějem jsou snadno pochopitelné i pro děti školkového věku. Rozpoznají své každodenní zkušenosti a budou díky nim nenásilně vedeny k dobrým činům, ohleduplnému mezilidskému chování, zdravému stravování, sportu, šetrnému hospodaření s financemi i přírodou, k vyrovnání se s bolístkami, které život přináší, ke schopnosti hrát si s dětmi s handicapem a k pochopení jejich světa. Každý příběh je zakončený otázkou, která inspiruje děti i jejich dospěláky k vzájemnému povídání si, ke spoustě společných aktivit, na něž budou vzpomínat po celý život.

 

Kalendář je skvělý dárek, který budou mít vaši blízcí na očích 365 dnů v roce. Vhodné rovněž jako dárky pro zaměstnance, školáky, obchodní partnery. 

 

Cena včetně balného 29,- Kč

 

Objednávka

Poštovné 1-3 kusů - 35 Kč, u 4-10 kusů je poštovné 60 Kč.

Pokud by měl někdo zájem o větší počet kusů, bude poštovné stanoveno po individuální domluvě.

Platba probíhá vždy na účet č. 256691538/0300.

Děkujeme, objednávka byla přijata. O jejím aktuálním stavu vás budeme informovat.